100% rzetelnych godzin pracy dzięki cyfrowej liście obecności

Rozpocznij w pełni wiarygodną rejestrację czasu pracy zespołu za pomocą aplikacji. Sprawdzaj, jak pracują Twoi pracownicy szybko i przejrzyście. Koniec z ręcznym podliczaniem godzin pracy.

5/5

20 000+ użytkowników

Zbudowaliśmy zaufanie wielu firm

Dla pracowników pracujących poza biurkiem

Uczciwy czas pracy:
zawsze wiesz, kto naprawdę jest w pracy

Twój zespół rejestruje czas pracy za pomocą aplikacji Moniti, Ty masz pewność wiarygodnego czasu pracy i przerw.

Gwarancja wiarygodności

Obecność potwierdzana zdjęciem

Lokalizacja miejsca pracy

Wiarygodność: każda obecność potwierdzona zdjęciem

Dokładność: lokalizacja GPS zespołu w czasie rzeczywistym

Wypróbuj Moniti w swojej firmie

Załóż konto w Moniti i korzystaj przez 14 dni za darmo.

0% wysiłku przy zliczaniu czasu pracy:
miej wszystko gotowe

Więcej możliwości Moniti

Elektroniczne wnioski urlopowe

Automatyczne listy płac

Monitoring GPS zespołu

Zadania i projekty

Foto-potwierdzenia obecności

Geolokalizacja miejsca pracy

Zegar czasu pracy

Nadgodziny

Czas przerw

Ograniczony obszar pracy

Przypomnienia o pracy

Samoobsługa pracownicza

Nie wymaga szkolenia zespołu

Rozwiązanie w chmurze

Zgodne z prawem pracy i RODO

Wsparcie na każdym etapie

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacje do rejestracji czasu pracy, to cyfrowe rozwiązanie papierowej listy obecności pozwalające rejestrować czas rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Cyfrowa rejestracja czasu pozwoli Ci wygenerować raporty czasu pracy i wynagrodzeń bez angażowania wielu godzin pracy kadry odpowiedzialnej za miesięczne podsumowania ewidencji i płac.

Skuteczność i wiarygodność godzin pracy jest zapewniona dzięki potwierdzeniu obecności zdjęciem oraz lokalizacją podczas rozpoczynania i kończenia pracy.

Tak, z systemu możesz korzystać przez 14 dni za darmo z nieograniczoną ilością pracowników oraz dostępem do wszystkich modułów. Po okresie testowym dostęp do danych na temat pracy zostanie zablokowany do momentu wykupienia subskrypcji dopasowanej cenowo do Twoich potrzeb.

Korzystając z Moniti zyskujesz:

  • wiarygodne godziny pracy Twojego zespołu, potwierdzone zdjęciem oraz lokalizacją pracownika w czasie rozpoczęcia lub zakończenia pracy
  • dokładną trasę przejazdu mobilnych pracowników przedstawioną na mapie wraz ze szczegółowymi informacjami z trasy (przebyty dystans, prędkość, rodzaj transportu)
  • zgłoszenia od pracowników dotyczące wykonanych zadań, nagłych wypadków, potwierdzeń dostaw oraz wszelkie informacje wymagające bezzwłocznego zgłoszenia lub udokumentowania
  • elektroniczne wnioski urlopowe dzięki, którym sprawdzisz pokrywające się dni urlopowe pracowników, zatwierdzisz lub odrzucisz wniosek jednym kliknięciem. Pracownicy mogą sprawdzić pozostałe dni urlopowe bez angażowania kadr
  • uporządkowane projekty oraz zadania wraz z przypisanym zespołem oraz klientem dla którego wykonywane jest zlecenie. Moduł pozwoli Ci również sprawdzić godziny poświęcone na projekt i zadania oraz wygenerować raport czasu z prac dla Twoich kontrahentów
  • formularze i ankiety z prostym w obsłudze edytorem, dzięki którym utworzysz formularze odbioru lub zwrotu, ankiety satysfakcji klienta i inne

Nie, aplikacja Moniti nie monitoruje pracowników po za ich czasem pracy. Rejestrowanie czasu oraz lokalizacji występuje TYLKO gdy pracownik ma rozpoczętą pracę w aplikacji Moniti Personal.

 

Aplikacja Moniti Kiosk nie monitoruje lokalizacji pracownika.

Dane na temat czasu pracy pracowników są przechowywane przez cały czas istnienia konta lub do momentu kiedy pracownik nie zostanie permanentnie usunięty. Po usunięciu konta Moniti dane są przechowywane przez 30 dni.

Rafał Kępski

Twój doradca

Zainteresowany? Porozmawiajmy